Dokolečka dokola v Brně

Skoro každý z nás miluje cyklistiku neboli jezdění na pořádném kole, že ano? Pokud ano a jest z Brna, budete milovat naší stránku. Na naší stránce najdete přesný přehled všech cest, po kterých můžete jezdit, aniž byste zabloudili.

Jak dlouho vám zabere projet Brno na kole

Naše trasy jsou vyznačené velmi přehledně a jednoduše, tak aby nikdo nezabloudil. Nejenom, že najdete na naší stránce přehledné mapy, ale i na cestě vás budou doprovázet značky. Značky jsou přehledné a jsou vyznačené odlišnými barvami. Určitě, když si vzpomenete na procházku v lese, tak si dokážete vybavit: červenou barvu, modrou barvu a zelenou. Každá z těchto barev dovede cestovatele na místo, které je na naší mapě určené touž barvou.

Proč jsme vybudovali mapu cyklostezek

V průběhu pár let, vzrostla četnost lidí milující cyklistiku. Jak je známo, Česká republika má plno zajímavých cest, nejenom pro cyklostezku, ale i pro turistiku. Plno cizinců si oblíbilo Českou republiku, za účelem brouzdání naší překrásnou krajinou. Z tohoto důvodu jsme museli zlepšit a vyhotovit mapy jak pro cyklistiku, tak i pro turistiku.

Brno, jakožto překrásný kraj a obrovské město, muselo jít příkladem. S nárůstem populace museli přijít změny. Všechny mapy, které na naší stránce najdete, jsou vybudovány věrnými milovníky cyklistiky. Mapy jsou prošli tak, aby se cestovatel cítil bezpečně a získal tu nejlepší zkušenost.

Pokud se rozhodnete projít naše stezky, nebojte se zanechat váš „feedback“ neboli zkušenost. Naším sponzorem je online casino, které nám pomohlo vybudovat naše mapy.

13 May 2019

© 2023 Cyklosbrno.cz. All Rights Reserved.